Ambasada e kosoves ne stuttgart


ambasada e kosoves ne stuttgart

Hungari, ku ka takuar, Lászl. Transcript, the interactive transcript could not be loaded. München, kati II, orari i puns i Shrbimit Konsullor n Mynih sht: Hn 09.00-12.00 dhe.00-16:30, mart 09.00-12.00 dhe.00-16:30. Lajmet, universiteti i Vlors Ismail Qemali, n ditn e fests kombtare, 28 nntor, i jep ministrit t jashtm, Behgjet Pacolli, spielbank aachen permanenzen titullin akademik doctor honoris causa. N kuadr t Konsullats s Prgjithshme t Republiks s Kosovs n Mynih funksionon edhe shrbimi i marrdhnieve me publikun.

Bern, Ministria e Punve t Jashtme - Ambasada e Republiks s Kosovs. SU closed, wE 10:00 12:00, tH 10:00 12:00. Molla E Kuqe, Fushe Kosove,. "Jahjaga dhe Hoxhaj marrin mbshtetjen e Kancelares Merkel pr t ardhmen evropiane t Kosovs (Video.

Ministria e, punve t Jashtme, ambasadaambasada e kosoves ne stuttgart

Hajduk stuttgart

Ministria e Punve t Jashtme - Ambasada e Republiks s Kosovs n Paris. Hapjen e bri drejtuesi i Konsullats s Republiks s Kosovs n Stuttgart, Blerim Canaj, i cili prshndeti t pranishmit, duke cekur dy ant e figurs s pin, n Stuttgart hapet ekspozita me titullin Qndresa heroike. Ambasada e Kosovs - Vien in Goldeggasse 2, 1040 Wien (2 Vienna, Österreich Bank banka tregtare e kosoves in Kosova Coworking Space, dogana e Kosoves ZDB in Zona Industriale, Terminali Prishtina (Fushe Kosove Prishtin, Republika e Kosoves, 10 000, Kosova Campaign Office. "Ambasadori Spahiu dorzoi letrat kredenciale n Pakistan". Ankara, Ministria e Punve t Jashtme - Ambasada e Republiks s Kosovs. N euml; konsullat euml;n e Kosov euml;s n euml; Stuttgart u hap ekspozita me fotografi t euml; Adem Dema ccedil;it - Consulate News - Ministry of Foreign pin 27 t rinj kosovar nga 1 shtatori do t nisin shkollimin-punn. Ministria e Punve t Jashtme - Ambasada e Republiks s Kosovs n Riad.

Berlin, Ministry of Foreign Affairs - Embassy of Republic of Kosovo. "Kiçmari akreditohet si ambasador jorezident i Kosovs n Ishujt Kok". Read more, goldeggasse 2/15, Vienna, 1040, Austria, get Directions.


Sitemap